Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mace Neve | W21A | Red Roos | 60:31 |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Linda Sesta | W55A | Uringa Orienteers | 46:26 |
2 | Tania Kennedy | W55A | Garingal Orienteers | 59:44 |
3 | Sharon Lambert | W55A | Bennelong Northside Orienteers | 71:26 |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Nicola Marshall | W21AS | Australopers | 46:50 |
2 | Sally-Anne Todkill | W21AS | Newcastle Orienteering Club | 72:36 |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Andrew Haigh | M55A | Newcastle Orienteering Club | 56:04 |
2 | Jamie Kennedy | M55A | Garingal Orienteers | 69:08 |
3 | Peter Charlton | M55A | Newcastle Orienteering Club | 72:51 |
4 | David Bray | M55A | Garingal Orienteers | 88:37 |
5 | Adrian Plaskitt | M55A | Newcastle Orienteering Club | 100:29 |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Bjorn Mella | M60A | Newcastle Orienteering Club | 42:41 |
2 | Malcolm Roberts | M60A | Newcastle Orienteering Club | 51:43 |
3 | Andrew Power | M60A | Newcastle Orienteering Club | 62:03 |
4 | Jim Mackay | M60A | Uringa Orienteers | 68:49 |
5 | Geoff Peel | M60A | Newcastle Orienteering Club | 70:20 |
6 | Warren Bax | M60A | Western and Hills Orienteers | 90:21 |
1 | Colin Price | M65A | Central Coast Orienteers | 47:55 |
2 | Don Barker | M65A | Northern Tablelands Orienteering Club | 53:12 |
3 | Graeme Taplin | M65A | Newcastle Orienteering Club | 55:36 |
4 | Geoff Todkill | M65A | Newcastle Orienteering Club | 55:41 |
5 | Rodney Parkin | M65A | Bennelong Northside Orienteers | 58:07 |
6 | Ian Dempsey | M65A | Newcastle Orienteering Club | 63:55 |
7 | Rudi Landsiedel | M65A | Newcastle Orienteering Club | 64:15 |
8 | Melvyn Cox | M65A | Bennelong Northside Orienteers | 73:01 |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Gordon Wilson | M70A | Bennelong Northside Orienteers | 45:43 |
2 | Jim Lee | M70A | Newcastle Orienteering Club | 48:35 |
3 | Warwick Selby | M70A | Garingal Orienteers | 58:18 |
4 | Robert Preston | M70A | Newcastle Orienteering Club | 58:48 |
5 | Jim Forbes | M70A | Garingal Orienteers | 61:27 |
6 | Ron Pallas | M70A | Uringa Orienteers | 81:56 |
7 | Robert Spry | M70A | Southern Highlands Orienteers | 86:16 |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Steve Flick | M75A | Bennelong Northside Orienteers | 49:43 |
2 | Ken Jacobson | M75A | Garingal Orienteers | 85:29 |
-- | Ron Junghans | M75A | Garingal Orienteers | MP |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Graham Fowler | M80A | Newcastle Orienteering Club | 20:23 |
2 | Bruce Dawkins | M80A | Bennelong Northside Orienteers | 31:04 |
3 | John Hodsdon | M80A | Southern Highlands Orienteers | 42:35 |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Samantha Howe | W40A | Newcastle Orienteering Club | 44:37 |
1 | Melissa Joseph | W45A | Garingal Orienteers | 56:12 |
-- | Marguerite O'Rourke | W45A | Big Foot Orienteers | MP |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Jo Hobson | W45AS | Bushflyers | 57:37 |
2 | Wendy McConaghy | W45AS | Garingal Orienteers | 59:29 |
1 | Ginaya Dunn | W35AS | Newcastle Orienteering Club | 59:38 |
2 | Nerise McQuillan | W35AS | Western and Hills Orienteers | 60:38 |
3 | Caroline Jenkins | W35AS | Newcastle Orienteering Club | 63:25 |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Seth Sweeney | M18A | Western and Hills Orienteers | 50:49 |
2 | Jamie Woolford | M18A | Bush n Beach Orienteering Club | 60:29 |
3 | Owen Radajewski | M18A | Parawanga Orienteers | 65:23 |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Helen O'Callaghan | W50A | Bush n Beach Orienteering Club | 64:12 |
2 | Margaret Peel | W50A | Newcastle Orienteering Club | 65:50 |
3 | Saffron Sweeney | W50A | Western and Hills Orienteers | 66:39 |
4 | Deirdre Sharkey | W50A | Parawanga Orienteers | 76:01 |
5 | Nicole Haigh | W50A | Newcastle Orienteering Club | 175:52 |
-- | Karen Langan | W50A | Western and Hills Orienteers | MP |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
-- | Aya Rattray | M/W10N | Red Roos | MP |
1 | Tessa Radajewski | W10A | Parawanga Orienteers | 37:17 |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
-- | Nicola McConaghy | W12A | Garingal Orienteers | MP |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Sanda Halpin | W14A | Parawanga Orienteers | 47:27 |
2 | Savanna Sweeney | W14A | Western and Hills Orienteers | 52:50 |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Maggie Mackay | W16A | Uringa Orienteers | 50:45 |
2 | Alice Radajewski | W16A | Parawanga Orienteers | 65:31 |
1 | Natalie Miller | W20A | Bushflyers | 38:41 |
2 | Serena Doyle | W20A | Uringa Orienteers | 44:33 |
3 | Justine Hobson | W20A | Bushflyers | 46:27 |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Presley Scouller-Evans | M10A | Newcastle Orienteering Club | 28:36 |
-- | Aiden McQuillan | M10A | Western and Hills Orienteers | MP |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Baxter Peel | M12A | Newcastle Orienteering Club | 23:47 |
2 | Shay Sweeney | M12A | Western and Hills Orienteers | 31:27 |
3 | Levi Coady | M12A | Western and Hills Orienteers | 68:22 |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Jonathan Nolan | M16A | Uringa Orienteers | 45:23 |
2 | Curtis Pepper | M16A | Bennelong Northside Orienteers | 54:40 |
3 | Alex Woolford | M16A | Bush n Beach Orienteering Club | 58:45 |
4 | Lachlan Coady | M16A | Western and Hills Orienteers | 60:45 |
5 | Nick Stanley | M16A | Garingal Orienteers | 67:05 |
6 | Tommy Mella | M16A | Newcastle Orienteering Club | 71:51 |
7 | Kieran Joseph | M16A | Garingal Orienteers | 79:15 |
8 | Callum Waland | M16A | Knox Grammar School | 112:49 |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Oskar Mella | M20A | Newcastle Orienteering Club | 36:18 |
2 | Oscar Woolford | M20A | Bush n Beach Orienteering Club | 38:08 |
3 | Selwyn Sweeney | M20A | Western and Hills Orienteers | 61:24 |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Naomi Scouller | W Open B | Newcastle Orienteering Club | 67:37 |
2 | Samantha Mella | W Open B | Newcastle Orienteering Club | 69:18 |
3 | Stephanie Nicholls | W Open B | Garingal Orienteers | 70:46 |
4 | Karen Morante | W Open B | Newcastle Orienteering Club | 73:27 |
5 | Cheryl Lane | W Open B | Bush n Beach Orienteering Club | 111:19 |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Michael Halmy | M55AS | Bennelong Northside Orienteers | 40:25 |
2 | Andrew Mac Donald | M55AS | Big Foot Orienteers | 44:25 |
3 | Peter Orr | M55AS | Newcastle Orienteering Club | 45:59 |
4 | Garry Stewart | M55AS | Southern Highlands Orienteers | 48:55 |
1 | Gayle Shepherd | W55AS | Uringa Orienteers | 47:02 |
2 | Sandra Stewart | W55AS | Southern Highlands Orienteers | 56:45 |
3 | Maria Orr | W55AS | Newcastle Orienteering Club | 63:26 |
4 | Viola O'Connor | W55AS | Newcastle Orienteering Club | 74:38 |
5 | Diana Charlton | W55AS | Newcastle Orienteering Club | 84:36 |
-- | Erica Smith | W55AS | Northern Tablelands Orienteering Club | MP |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Carolyn Matthews | W60A | Newcastle Orienteering Club | 42:47 |
2 | Joy Guy | W60A | Newcastle Orienteering Club | 117:15 |
-- | Toni Brown | W60A | Bushflyers | MP |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Robyn Pallas | W65A | Central Coast Orienteers | 48:34 |
1 | Val Hodsdon | W70A | Southern Highlands Orienteers | 56:09 |
2 | Carol Jacobson | W70A | Garingal Orienteers | 70:11 |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Steven Todkill | M21A | Newcastle Orienteering Club | 61:58 |
2 | Lee Coady | M21A | Western and Hills Orienteers | 70:43 |
3 | Keelan Birch | M21A | Bush n Beach Orienteering Club | 73:41 |
-- | Justin Stafford | M21A | Newcastle Orienteering Club | 54:51 |
1 | Daniel Orr | M35A | Newcastle Orienteering Club | 77:28 |
2 | Peter Hopper | M35A | Bennelong Northside Orienteers | 120:49 |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Justin Stafford | M40A | Newcastle Orienteering Club | 53:06 |
2 | James McQuillan | M40A | Western and Hills Orienteers | 59:21 |
1 | Ben Rattray | M45A | Red Roos | 46:49 |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Ori Gudes | M45AS | Uringa Orienteers | 41:06 |
2 | Paul Sweeney | M45AS | Western and Hills Orienteers | 60:11 |
3 | Shane Jenkins | M45AS | Newcastle Orienteering Club | 60:34 |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Wayne Pepper | M50A | Bennelong Northside Orienteers | 58:24 |
2 | Shane Doyle | M50A | Uringa Orienteers | 60:32 |
3 | Ant Nolan | M50A | Uringa Orienteers | 74:24 |
-- | Tony Woolford | M50A | Bush n Beach Orienteering Club | MP |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Vicki Wilmott | W65AS | Illawarra Kareelah Orienteers | 33:42 |
2 | Barbara Junghans | W65AS | Garingal Orienteers | 42:19 |
3 | Lyn Malmgron | W65AS | Southern Highlands Orienteers | 48:19 |
1 | Dave Lotty | M65AS | Uringa Orienteers | 36:55 |
2 | Dennis Sparling | M65AS | Garingal Orienteers | 41:43 |
1 | Carolyn Chalmers | W75A | Newcastle Orienteering Club | 36:16 |
2 | Margaret Duguid | W75A | Illawarra Kareelah Orienteers | 54:51 |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Andrew Huxley | EOD Hard | Garingal Orienteers | 38:26 |
2 | Ian Prosser | EOD Hard | Abominable O-Men | 41:24 |
3 | Matt Bell | EOD Hard | Hastings Orienteering Group | 54:59 |
-- | Josh and Evelyn Davidson | EOD Hard | MP |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Lola Rattray | EOD Very Easy | Red Roos | 42:57 |
2 | Lucy Jenkins | EOD Very Easy | Newcastle Orienteering Club | 56:43 |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Nick and Angus Hirst | EOD Easy | 35:03 | |
2 | Justin and Will McKinnon | EOD Easy | Hastings Orienteering Group | 60:04 |
3 | Andie Mckinnon | EOD Easy | Hastings Orienteering Group | 61:53 |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Andrew Dun | EOD Mod | Hastings Orienteering Group | 64:57 |
2 | Stephanie Dun | EOD Mod | Hastings Orienteering Group | 66:59 |
3 | Jessica Dun | EOD Mod | Hastings Orienteering Group | 68:52 |
4 | David Clayton | EOD Mod | Hastings Orienteering Group | 124:19 |