Name | Club | Gross | Penalty | Time | Score | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brendan Hatton | Men Score | 470 | 0 | 44:47 | 470 | |
2 | Istvan Grubits | Men Score | 490 | 20 | 46:04 | 470 | |
3 | Mathew Collin | Men Score | Uringa Orienteers | 590 | 120 | 56:02 | 470 |
4 | Richard Pattison | Men Score | Bennelong Northside Orienteers | 460 | 0 | 44:20 | 460 |
5 | Mathew Cox | Men Score | Garingal Orienteers | 450 | 0 | 44:55 | 450 |
6 | Rochelle Cox | Women Score | Garingal Orienteers | 430 | 10 | 45:46 | 420 |
7 | Jim Mackay | Men Score | Uringa Orienteers | 500 | 80 | 52:19 | 420 |
8 | Ian McKenzie | Men Score | Uringa Orienteers | 400 | 0 | 43:39 | 400 |
9 | David Green | Men Score | Illawarra Kareelah Orienteers | 420 | 30 | 47:39 | 390 |
10 | Alan Gibson | Men Score | Bennelong Northside Orienteers | 400 | 20 | 46:56 | 380 |
11 | Zoe Melling | Women Score | Uringa Orienteers | 540 | 160 | 60:43 | 380 |
12 | Angela Haynes | Women Score | Big Foot Orienteers | 360 | 0 | 44:32 | 360 |
13 | Peter Garran | Men Score | Big Foot Orienteers | 380 | 30 | 47:39 | 350 |
14 | Jen Grubits | Women Score | 380 | 60 | 50:59 | 320 | |
15 | Brett Sewell | Men Score | Bennelong Northside Orienteers | 600 | 300 | 74:28 | 300 |
16 | James Stuart | Men Score | Illawarra Kareelah Orienteers | 280 | 0 | 44:14 | 280 |
17 | Ryan Pattison | Men Score | Bennelong Northside Orienteers | 210 | 0 | 43:28 | 210 |
18 | Hayden Wall | Men Score | 200 | 50 | 49:40 | 150 | |
19 | Asher Tweed | Men Score | 50 | 0 | 40:10 | 50 | |
20 | Stefan Kuehn | Men Score | Bennelong Northside Orienteers | 600 | 1850 | 229:19 | 0 |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Richard Morris | Men Long Line | Bennelong Northside Orienteers | 36:38 |
2 | Aidan Dawson | Men Long Line | Garingal Orienteers | 37:44 |
3 | Ant Nolan | Men Long Line | Uringa Orienteers | 46:45 |
4 | Ori Gudes | Men Long Line | Uringa Orienteers | 49:35 |
5 | David Bray | Men Long Line | Garingal Orienteers | 51:19 |
1 | Cathy Hoven | Women Long Line | 52:46 | |
6 | Curtis Millar | Men Long Line | Uringa Orienteers | 57:59 |
2 | Holly Roberts | Women Long Line | Garingal Orienteers | 58:03 |
7 | Paul Coleman | Men Long Line | Uringa Orienteers | 67:40 |
8 | Igor Kadinski | Men Long Line | 68:00 | |
9 | Matt Peters | Men Long Line | Uringa Orienteers | 73:16 |
10 | Roderick Smith | Men Long Line | Uringa Orienteers | 89:14 |
-- | Alexander Morris | Men Long Line | Bennelong Northside Orienteers | MP |
-- | Kevin Roberts | Men Long Line | Garingal Orienteers | MP |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Harrison Grubits | Men Medium Line | 30:50 | |
1 | Heidi Milliss | Women Medium Line | Bennelong Northside Orienteers | 35:07 |
2 | Mitchell Grubits | Men Medium Line | 36:03 | |
3 | Stephen Vaughan | Men Medium Line | Southern Highlands Orienteers | 36:46 |
4 | Daniel Vaughan | Men Medium Line | Southern Highlands Orienteers | 37:43 |
2 | Jane Boland | Women Medium Line | Uringa Orienteers | 42:52 |
5 | Martin Cronin | Men Medium Line | Southern Highlands Orienteers | 44:12 |
6 | Oliver and Ren Wellings | Men Medium Line | Garingal Orienteers | 47:33 |
7 | Stephen Holloway | Men Medium Line | Illawarra Kareelah Orienteers | 48:19 |
8 | Robert Spry | Men Medium Line | Southern Highlands Orienteers | 55:14 |
3 | Vivienne YJ | Women Medium Line | 58:04 | |
4 | Vicki Wilmott | Women Medium Line | Illawarra Kareelah Orienteers | 59:13 |
5 | Dayle Green | Women Medium Line | Illawarra Kareelah Orienteers | 69:37 |
-- | Joan Chan | Women Medium Line | Uringa Orienteers | MP |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Toby Leeke | Short Line | Illawarra Kareelah Orienteers | 21:05 |
2 | Billy Green | Short Line | Illawarra Kareelah Orienteers | 28:23 |
3 | Marcus Chen-Hatton | Short Line | 30:36 | |
4 | Zee Tweed | Short Line | 35:38 | |
-- | Alison and Trip Pierce | Short Line | Uringa Orienteers | MP |
-- | Catherine Bell | Short Line | CAS N | MP |
-- | Charlotte palmer | Short Line | No club | MP |