SundaySprint2

csv | OE style csv | for excel | for printing | for Eventor Results

Balcombe Heights

Provisional Results at Sunday 14 January 6:32PM
JW
NameClassTime
1Rebecca GeorgeJWBF0:17:36
2Nea ShinglerJWBF0:19:55
3Niamh CassarJW 0:20:54
4Abigail McGheeJWBN0:35:06
JM
NameClassTime
1Alastair GeorgeJMBF0:12:11
2Alvin CraigJMNC0:12:50
3Keelan BirchJMGO0:13:06
4Ewan ShinglerJMBF0:13:20
5Callum DavisJMBF0:15:31
6Curtis PepperJMBN0:25:08
7Owen MitchellJM 0:28:14
--Jannie NelJM MP
--Alec MitchellJM MP
OW
NameClassTime
1Michele DawsonOWGO0:15:29
2Aniko Fozo-KerteszOW 0:16:00
3Nikolett HalmaiOWGO0:19:24
4Rachael NobleOW 0:21:21
--Becki SteinOWGOMP
OM
NameClassTime
1Konsta VanhanenOM 0:12:02
2Aidan DawsonOMGO0:12:23
3Toby WilsonOMGO0:12:45
4Karl BicevskisOMAL0:13:10
5James McQuillanOMWH0:14:23
6Robert HerkesOMGO0:19:16
7Aaron HillOM 0:20:10
MM
NameClassTime
1Andrew HillMMWH0:13:15
2Istvan KerteszMMGO0:15:20
3Peter FozoMM 0:16:38
4Darren SlatteryMMBN0:16:43
5Joel PutnamMMBN0:18:30
6Matt HackettMMWH0:18:36
7Dan SmithMMWH0:18:37
8Nick EalesMMGO0:18:52
MW
NameClassTime
1Alitia DougallMWBN0:20:17
2Kim EalesMWGO0:22:00
--Paula MitchellMW MP
VM
NameClassTime
1Jock DavisVMBF0:14:44
2Michael Ridley-SmithVMGO0:16:28
3David BrayVMGO0:16:41
4Miles EllisVMBF0:16:47
5Simon NashVMBN0:18:01
6Wayne PepperVMBN0:18:52
7David McGheeVMBN0:20:16
8Michael SmithVM 0:22:54
9Kevin RobertsVMGO0:25:20
10Louis NelVM 0:26:56
VW
NameClassTime
1Paula ShinglerVWBF0:16:09
2Karen LanganVWWH0:23:04
3Nicola NyghVWBF0:24:29
4Linda ChanVWWH0:31:10
SVM
NameClassTime
1Mark ShinglerSVMBF0:16:49
2Simon GeorgeSVMBF0:16:58
3David NobleSVMBF0:19:03
4Jim MackaySVMUR0:19:50
5Matt PetersSVMUR0:20:46
6Bob MorganSVMBN0:20:54
7Larry WeissSVMGO0:22:22
8Tim PerrySVM 0:23:49
9Martin MansfieldSVMWH0:28:43
10YC LeeSVMGO0:28:58
--Michael HalmySVM MP
--Tim PerrySVMWHMP
SVW
NameClassTime
1Karin HefftnerSVWGO0:19:52
2Airdrie LongSVWGO0:22:22
3Barbara DawsonSVWGO0:27:57
4Sue FrondeSVWIK0:28:08
5Maureen FitzpatrickSVWWH0:33:43
--Joanna ParrSVWBFMP
LM
NameClassTime
1Johnny PetersenLMGO0:22:09
2Keith GoodeLMBF0:24:30
3Stephen HollowayLMWH0:24:55
4Steve DunlopLMWH0:26:27
5Dave LottyLMUR0:29:34
6Terry MurphyLMUR0:29:54
7Ross DukerLMGO0:30:03
8Ken JacobsonLMGO0:33:03
LW
NameClassTime
1Carol JacobsonLWGO0:25:26
2Helen MurphyLWUR0:25:57
IM
NameClassTime
1Dick OgilvieIMUR0:24:17
2Malcolm GledhillIMWH0:31:17
3Andrew Vesey-WellsIMWH0:32:37
Group
NameClassTime
1Lipman FamilyGroup 0:21:48
2Monique & Matt PhillipsGroup 0:25:23

Results provided by Big Foot Orienteers