Name | Club | Gross | Penalty | Time | Score | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Richard Morris | Men Score | Bennelong Northside Orienteers | 550 | 30 | 47:22 | 520 |
2 | Brendan Hatton | Men Score | 510 | 20 | 46:31 | 490 | |
3 | Istvan Grubits | Men Score | 480 | 30 | 47:53 | 450 | |
4 | Jim Mackay | Men Score | Uringa Orienteers | 390 | 0 | 43:40 | 390 |
5 | James Dunlop | Men Score | Western and Hills Orienteers | 430 | 40 | 48:07 | 390 |
6 | Wayne Pepper | Men Score | Bennelong Northside Orienteers | 360 | 0 | 42:13 | 360 |
7 | Jordan Brell | Men Score | 430 | 90 | 53:51 | 340 |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Jen Grubits | Women Score | 44:25 | |
2 | Edith Chow | Women Score | Garingal Orienteers | 45:32 |
3 | Angela Haynes | Women Score | Big Foot Orienteers | 48:03 |
4 | Amelia Walsh | Women Score | 44:48 | |
5 | Helena Ragnarson | Women Score | 44:55 |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Aidan Dawson | Men Long Line | Garingal Orienteers | 32:14 |
2 | Ant Nolan | Men Long Line | Uringa Orienteers | 36:48 |
3 | Curtis Pepper | Men Long Line | Bennelong Northside Orienteers | 40:37 |
4 | Oliver Wellings | Men Long Line | Garingal Orienteers | 44:56 |
5 | Ori Gudes | Men Long Line | Uringa Orienteers | 46:30 |
1 | Holly Roberts | Women Long Line | Garingal Orienteers | 48:45 |
6 | Matt Peters | Men Long Line | Uringa Orienteers | 56:51 |
2 | Melanie Christie | Women Long Line | Uringa Orienteers | 60:04 |
3 | Lauren Stacey | Women Long Line | 64:47 | |
7 | Paul Coleman | Men Long Line | Uringa Orienteers | 65:03 |
4 | Laurence Bruggeman | Women Long Line | 85:21 | |
8 | Lewis and Niall Clark | Men Long Line | 90:02 |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Harrison Grubits | Men Medium Line | 33:00 | |
2 | Mitchell Grubits | Men Medium Line | 35:17 | |
1 | Heidi Milliss | Women Medium Line | Bennelong Northside Orienteers | 35:21 |
1 | Tiffany Palmer | Women Medium Line | Western and Hills Orienteers | 35:21 |
3 | Charlotte Palmer | Women Medium Line | Western and Hills Orienteers | 40:04 |
4 | Barbara Dawson | Women Medium Line | Garingal Orienteers | 40:59 |
3 | Stephen Vaughan | Men Medium Line | Southern Highlands Orienteers | 41:09 |
4 | Stephen Dunlop | Men Medium Line | Western and Hills Orienteers | 44:40 |
5 | Kevin Roberts | Men Medium Line | Garingal Orienteers | 46:21 |
6 | Damon Stacey | Men Medium Line | 47:08 | |
5 | Helen Murphy | Women Medium Line | Uringa Orienteers | 48:34 |
7 | Toby Leeke | Men Medium Line | Illawarra Kareelah Orienteers | 51:02 |
8 | Khoi Lam | Men Medium Line | Southern Highlands Orienteers | 52:06 |
9 | Storm Holst | Men Medium Line | 53:16 | |
6 | Louise Brooks | Women Medium Line | Southern Highlands Orienteers | 67:03 |
-- | Kevin Curby | Men Medium Line | Illawarra Kareelah Orienteers | MP |
Name | Class | Time | ||
---|---|---|---|---|
1 | Dave Lotty | Short Line | Uringa Orienteers | 35:22 |
2 | Marcus Chen-Hatton | Short Line | 43:11 |