RBOS4 Cup and Saucer

csv | OE style csv | for excel | for printing | for Eventor Results

RBOS4

Provisional Results at Sunday 22 November 9:15PM
Short
NameClassTime
1Bernadette MahoneyShort Line17:28
2Tamsin ClaymanShort Line17:37
3Tiffany and Charlotte PalmerShort Line21:11
4Maureen OgilvieShort LineUringa Orienteers25:15
5Michael and Milla ClementShort LineUringa Orienteers25:28
6Alyssa RyanShort LineUringa Orienteers29:21
7Zac KerrisonShort LineCAS N29:27
8Ryan PattisonShort LineBennelong Northside Orienteers43:56
Medium
NameClassTime
1Debbie DaveyWomen Medium LineWagga and Riverina Occasional Orienteers22:09
1Ori GudesMen Medium LineUringa Orienteers23:04
2Heidi MillissWomen Medium LineBennelong Northside Orienteers24:15
3Maggie MackayWomen Medium LineUringa Orienteers25:53
4Jane BolandWomen Medium LineUringa Orienteers26:02
5Helen MurphyWomen Medium LineUringa Orienteers29:50
6Barbara DawsonWomen Medium LineGaringal Orienteers30:23
7Margaret DuguidWomen Medium LineIllawarra Kareelah Orienteers32:54
2Simon and Guy WittMen Medium Line33:25
3Alexander and BrendanMen Medium Line34:13
4Craig MahoneyMen Medium Line34:32
5Harrison GrubtisMen Medium Line36:49
6Kev CurbyMen Medium LineIllawarra Kareelah Orienteers41:10
7Dave LottyMen Medium LineUringa Orienteers43:01
8Dick OgilvieMen Medium LineUringa Orienteers47:05
8Mary Jane MahonyWomen Medium LineUringa Orienteers47:29
9Angus Van SchaikMen Medium LineUringa Orienteers51:39
--Ace DaleyMen Medium LineCAS NMP
--Mitchell GrubitsMen Medium LineMP
--Tiger WyvillWomen Medium LineMP
Long
NameClassTime
1Richard MorrisMen Long LineBennelong Northside Orienteers25:26
2Alex MorrisMen Long LineBennelong Northside Orienteers29:38
1Serena DoyleWomen Long LineUringa Orienteers33:02
2Claire DanielWomen Long LineGaringal Orienteers33:29
3Bob MorganMen Long LineBennelong Northside Orienteers34:24
4Alex DaveyMen Long LineWagga and Riverina Occasional Orienteers35:54
3Caroline WormellWomen Long LineGaringal Orienteers38:11
5Henry OrozcoMen Long LineUringa Orienteers42:54
6S. DunlopMen Long LineWHO43:56
4Melanie ChristieWomen Long LineUringa Orienteers44:46
7Paul ColemanMen Long LineCAS N44:57
8William NolanMen Long LineUringa Orienteers46:47
5Thuy HoWomen Long LineBig Foot Orienteers48:08
9Matt PetersMen Long LineUringa Orienteers54:04
10Timothy MaherMen Long LineCAS N89:38
Score
NameClubGrossPenaltyTimeScore
10Gabriel PhillipsMen ScoreUringa Orienteers420041:15420
3Linda SestaWomen ScoreUringa Orienteers410042:25410
1Simon MurphyMen ScoreUringa Orienteers600042:36600
14Anthony SaveskiMen Score390043:23390
7Heidi Van SchaikWomen ScoreUringa Orienteers190044:05190
12Curtis PepperMen ScoreBennelong Northside Orienteers400044:19400
9Jim MackayMen ScoreUringa Orienteers430545:03425
11Wayne PepperMen ScoreBennelong Northside Orienteers410545:29405
2Stephanie MurphyWomen Score480545:36475
6Sophie LobseyWomen Score210545:56205
4Richard PattisonMen ScoreBennelong Northside Orienteers5201046:23510
13Dan RedfernMen ScoreGaringal Orienteers4101547:08395
15Keith GoodeMen ScoreBig Foot Orienteers4001547:37385
3Bart VonhoffMen ScoreBig Foot Orienteers5702048:26550
5David BrayMen ScoreGaringal Orienteers5302048:50510
7Istvan GrubitsMen Score4902048:58470
1Rochelle CoxWomen ScoreGaringal Orienteers5302549:29505
17Martin CroninMen ScoreSouthern Highlands Orienteers3103551:53275
2Glenn HaywardMen ScoreIllawarra Kareelah Orienteers6004553:11555
8Phil LobseyMen Score4905054:01440
5Frances RichardsWomen ScoreUringa Orienteers3007559:31225
4Angela HaynesWomen ScoreBig Foot Orienteers4808561:12395
6John BrayanMen ScoreGaringal Orienteers60011066:20490
16Ian McKenzieMen ScoreUringa Orienteers60025094:21350

Results provided by Big Foot Orienteers