River Bay Orienteering Series #2v2 Earlwood

csv | OE style csv | for excel | for printing | for Eventor Results

RBOS2

Provisional Results at Sunday 8 November 5:50PM
Score
NameClubGrossPenaltyTimeScore
16Barry PearceMScoreWestern and Hills Orienteers120022:51120
8Frances RichardsW ScoreUringa Orienteers250034:27250
10Laura KleinW ScoreCAS N160039:04160
15Nicholas BaileyMScoreCAS N160039:09160
11Vinita IsraniW ScoreCAS N160039:09160
9Timothy WhiteMScore380040:42380
5Yvonne FilleryW ScoreWestern and Hills Orienteers300041:01300
4Stuart FordMScoreIllawarra Kareelah Orienteers510041:27510
3Stephanie MurphyW Score390042:03390
7Rafid MorshediMScore440042:25440
14Gary GloverMScoreGaringal Orienteers190043:23190
11Gabriel PhillipsMScoreUringa Orienteers350043:43350
4Jialu MengW Score380043:45380
9Clare AndersonW ScoreCAS N210044:11210
12Keith GoodeMScoreBig Foot Orienteers330044:37330
10Dean VercoMScoreCAS N360044:40360
1Rochelle CoxW ScoreGaringal Orienteers560045:00560
2Angela HaynesW ScoreBig Foot Orienteers460545:06455
7Louise BrooksW ScoreSouthern Highlands Orienteers270545:53265
6Ian JessupMScore4801046:26470
6Sophie LobseyW ScoreVacant2901046:50280
5Philip LobseyMScore5201547:24505
13Martin CroninMScoreSouthern Highlands Orienteers3302048:47310
2Chris FrainMScore5804553:54535
1John BrayanMScoreGaringal Orienteers6006056:52540
3Benjamin SmithMScore6006557:06535
8Ian McKenzieMScoreUringa Orienteers60018581:59415
Long Line
NameClassTime
1Richard MorrisMLLBennelong Northside Orienteers26:26
2Ant NolanMLLUringa Orienteers26:42
3Serje RobidouxMLL29:49
4Wayne EliotMLLUringa Orienteers30:35
5John MurrayMLLWestern and Hills Orienteers32:20
1Catherine MurphyWLLNorth West33:11
6Ian FroudeMLLIllawarra Kareelah Orienteers34:17
7Jim MackayMLLUringa Orienteers38:00
2Emmi de MestreWLLIllawarra Kareelah Orienteers38:35
8Matthew RiedyMLLIllawarra Kareelah Orienteers38:40
9Stephen DunlopMLLWestern and Hills Orienteers42:35
10Paul ColemanMLLCAS N49:15
11Matt PetersMLLUringa Orienteers50:40
3Thuy HoWLLBig Foot Orienteers51:20
--Dan RedfernMLLGaringal OrienteersMP
--Paul VeerhuisMLLUringa OrienteersMP
Medium Line
NameClassTime
1William NolanMMLUringa Orienteers19:54
2Ori GudesMML20:54
1Maggie MackayWMLUringa Orienteers27:02
2Jane BolandWMLUringa Orienteers28:04
3Jonathan NolanMMLUringa Orienteers28:18
3Barbara DawsonWMLGaringal Orienteers29:29
4Helen MurphyWMLUringa Orienteers30:42
5Airdrie LongWML31:19
6Sue FroudeWMLIllawarra Kareelah Orienteers33:37
4Brian ClelandMMLUringa Orienteers33:41
5ace daleyMML35:56
6Oliver Eason LawesMML36:00
7Elliot VeerhuisMML36:03
8Sonny DaleyMML36:05
9John HodsdonMMLSouthern Highlands Orienteers36:13
102nd Canterbury Scouts 1MML37:23
7Val HodsdonWMLSouthern Highlands Orienteers37:24
112nd Canterbury Scouts 2MML37:37
8Robyn DunlopWMLWestern and Hills Orienteers37:44
12Dave LottyMMLUringa Orienteers48:38
--Brendan mahoneyMMLMP
--Mary Jane MahonyWMLUringa OrienteersMP
Short Line
NameClassTime
1Elliot VeerhuisSLUringa Orienteers15:19
2Sonny DaleySL15:26
3Ace DaleySL15:55
4Oliver Eason-LawesSL16:00
5Lucy VeerhuisSLUringa Orienteers18:37
6Georgia VeerhuisSLUringa Orienteers19:12
7Heidi Van SchaikSL21:36
8Angus Van ScheikSL21:40

Results provided by Big Foot Orienteers