Name | | Class | Time |
-- | Alastair George | Div 1 | Big Foot Orienteers | MP |
3 | Andrew Brown | Div 1 | Big Foot Orienteers | 43:16 |
22 | Andrew Graham | Div 1 | Bennelong Northside Orienteers | 72:51 |
23 | Andrew Renwick | Div 1 | CAS N | 72:54 |
10 | Andrew Smith | Div 1 | Garingal Orienteers | 54:12 |
11 | Aniko Fozo-Kertesz | Div 1 | Garingal Orienteers | 54:56 |
14 | Armands Teteris | Div 1 | Garingal Orienteers | 58:27 |
9 | Bart Vonhoff | Div 1 | Big Foot Orienteers | 53:03 |
25 | Brian Brannigan | Div 1 | Bennelong Northside Orienteers | 90:19 |
4 | Clyde McGhee | Div 1 | Bennelong Northside Orienteers | 44:27 |
21 | Dan Smith | Div 1 | Western and Hills Orienteers | 70:53 |
17 | Emily Sorensen | Div 1 | Orienteering SA | 60:56 |
1 | Ewan Shingler | Div 1 | Big Foot Orienteers | 39:07 |
8 | Greg Barbour | Div 1 | Big Foot Orienteers | 52:05 |
19 | Ian McKenzie | Div 1 | Uringa Orienteers | 67:24 |
13 | Istvan Kertesz | Div 1 | Garingal Orienteers | 57:13 |
12 | James McQuillan | Div 1 | Western and Hills Orienteers | 55:58 |
-- | Julia Prudhoe | Score | Central Coast Orienteers | MP |
7 | Melissa Thomas | Div 1 | Bennelong Northside Orienteers | 46:18 |
24 | Michael Ridley-Smith | Div 1 | Garingal Orienteers | 73:28 |
18 | Niamh Cassar | Div 1 | Western and Hills Orienteers | 65:45 |
20 | Peter Annetts | Div 1 | Garingal Orienteers | 69:19 |
6 | Richard Morris | Div 1 | Bennelong Northside Orienteers | 46:17 |
5 | Richard Mountstephens | Div 1 | Big Foot Orienteers | 46:00 |
15 | Richard Pattison | Div 1 | Bennelong Northside Orienteers | 58:33 |
-- | Stuart Butler | Div 1 | Bennelong Northside Orienteers | MP |
2 | Toby Wilson | Div 1 | Garingal Orienteers | 39:32 |
16 | Vivien de Remy de Courcelles | Div 1 | Western and Hills Orienteers | 60:54 |
Name | | Class | Time |
-- | Dan Martin | Div 2 | Central Coast Orienteers | DNF |
5 | Andy Simpson | Div 2 | Big Foot Orienteers | 48:27 |
2 | Angus Shedden | Div 2 | Southern Highlands Orienteers | 44:01 |
27 | Brett Sewell | Div 2 | Bennelong Northside Orienteers | 66:59 |
28 | Cameron Will | Div 2 | Illawarra Kareelah Orienteers | 70:06 |
8 | Cooper Horley | Div 2 | Garingal Orienteers | 50:48 |
23 | Craig Roach | Div 2 | Southern Highlands Orienteers | 61:30 |
31 | David McGhee | Div 2 | Bennelong Northside Orienteers | 74:12 |
-- | Dylan Sherman | Div 2 | Knox Grammar School | MP |
11 | Hamish Mackie | Div 2 | Big Foot Orienteers | 55:35 |
29 | Isaac Roberts | Div 2 | Knox Grammar School | 71:28 |
33 | Jackson Booth | Div 2 | Knox Grammar School | 78:30 |
20 | Jake Evans | Div 2 | Knox Grammar School | 60:40 |
13 | Joel Putnam | Div 2 | Bennelong Northside Orienteers | 56:57 |
32 | John Brayan | Div 2 | Garingal Orienteers | 75:11 |
7 | Mark Shingler | Div 2 | Big Foot Orienteers | 50:30 |
10 | Melvyn Cox | Div 2 | Bennelong Northside Orienteers | 55:34 |
14 | Michael Warlters | Div 2 | Uringa Orienteers | 57:39 |
3 | Nea Shingler | Div 2 | Big Foot Orienteers | 46:36 |
34 | Nikolett Halmai | Div 2 | Garingal Orienteers | 91:42 |
26 | Oliver Pitman | Div 2 | Knox Grammar School | 66:05 |
16 | Paul Marsh | Div 2 | Big Foot Orienteers | 58:40 |
25 | Paul Prudhoe | Div 2 | Central Coast Orienteers | 64:24 |
24 | Peter Hopper | Div 2 | Bennelong Northside Orienteers | 63:53 |
9 | Rebecca George | Div 2 | Big Foot Orienteers | 51:47 |
4 | Riley Grainger | Div 2 | Garingal Orienteers | 47:56 |
1 | Sebastian Froude | Div 2 | Illawarra Kareelah Orienteers | 41:53 |
21 | Serena Doyle | Div 2 | Uringa Orienteers | 61:00 |
17 | Serje Robidoux | Div 2 | Uringa Orienteers | 58:56 |
15 | Shane Doyle | Div 2 | Uringa Orienteers | 58:00 |
18 | Simon George | Div 2 | Big Foot Orienteers | 59:34 |
19 | Stuart Deane | Div 2 | Garingal Orienteers | 60:25 |
22 | Tom Kennedy | Div 2 | Garingal Orienteers | 61:28 |
12 | Toni Bachvarova | Div 2 | Garingal Orienteers | 55:59 |
6 | Tracy Marsh | Div 2 | Big Foot Orienteers | 48:50 |
30 | Tshinta Hopper | Div 2 | Bennelong Northside Orienteers | 71:50 |
35 | Zoe Melling | Div 2 | Uringa Orienteers | 107:33 |
Name | | Class | Time |
8 | Andrew Mac Donald | Div 3 | Big Foot Orienteers | 54:50 |
9 | Andrew Wisniewski | Div 3 | Big Foot Orienteers | 57:33 |
1 | Barbara Hill | Div 3 | Garingal Orienteers | 43:35 |
19 | Belinda Kinneally | Div 3 | Western and Hills Orienteers | 66:27 |
10 | David Bray | Div 3 | Garingal Orienteers | 58:35 |
4 | David Green | Div 3 | Illawarra Kareelah Orienteers | 50:52 |
-- | Ellis Leung | Div 3 | Garingal Orienteers | MP |
27 | Emmanuelle Convert | Div 3 | Western and Hills Orienteers | 79:03 |
5 | Ian Froude | Div 3 | Illawarra Kareelah Orienteers | 53:16 |
15 | Jamie Kennedy | Div 3 | Garingal Orienteers | 63:07 |
12 | Joanna Parr | Div 3 | Big Foot Orienteers | 59:42 |
29 | Joshua Braidwood | Div 3 | Western and Hills Orienteers | 81:20 |
25 | Julia Barbour | Div 3 | Big Foot Orienteers | 74:55 |
24 | Louise Barbour | Div 3 | Big Foot Orienteers | 73:39 |
21 | Lyra Simpson | Div 3 | Big Foot Orienteers | 72:27 |
22 | Martine Valais | Div 3 | Western and Hills Orienteers | 72:38 |
7 | Melissa Annetts | Div 3 | Garingal Orienteers | 54:01 |
23 | Michael Halmy | Div 3 | Bennelong Northside Orienteers | 73:28 |
11 | Miles Ellis | Div 3 | Big Foot Orienteers | 58:52 |
6 | Natalya Filippova | Div 3 | Illawarra Kareelah Orienteers | 53:49 |
-- | Peter Fozo | Div 3 | Garingal Orienteers | MP |
13 | Rachael Povah | Div 3 | Bennelong Northside Orienteers | 59:57 |
17 | Rochelle Cox | Div 3 | Garingal Orienteers | 64:34 |
3 | Ross Morrison | Div 3 | Garingal Orienteers | 49:38 |
14 | Ruth Shedden | Div 3 | Southern Highlands Orienteers | 61:39 |
16 | Shiona Will | Div 3 | Illawarra Kareelah Orienteers | 64:11 |
28 | Simon Nash | Div 3 | Bennelong Northside Orienteers | 80:32 |
26 | Stefan Kuehn | Div 3 | Bennelong Northside Orienteers | 78:48 |
18 | Tania Kennedy | Div 3 | Garingal Orienteers | 65:44 |
20 | Tim Perry | Div 3 | Western and Hills Orienteers | 67:52 |
2 | Tony Hill | Div 3 | Garingal Orienteers | 47:45 |
Name | | Class | Time |
3 | Adam Horley | Div 4 | Garingal Orienteers | 46:43 |
-- | Airdrie Long | Div 4 | Garingal Orienteers | MP |
6 | Alex Smith | Div 4 | Knox Grammar School | 50:34 |
24 | Barry Hanlon | Div 4 | Western and Hills Orienteers | 96:35 |
2 | Ben Cummins | Div 4 | Southern Highlands Orienteers | 44:02 |
5 | Bob Morgan | Div 4 | Bennelong Northside Orienteers | 50:12 |
8 | Callum Waland | Div 4 | Knox Grammar School | 54:50 |
-- | David Christie | Div 4 | Uringa Orienteers | MP |
10 | Dom Pitot | Div 4 | Bennelong Northside Orienteers | 59:00 |
23 | Elizabeth Lewis | Div 4 | Southern Highlands Orienteers | 89:18 |
7 | Garry Stewart | Div 4 | Southern Highlands Orienteers | 53:30 |
9 | Henry Shortis | Div 4 | Knox Grammar School | 58:55 |
4 | Ian Jessup | Div 4 | Garingal Orienteers | 47:46 |
19 | Jim Mackay | Div 4 | Uringa Orienteers | 68:49 |
22 | Jim Merchant | Div 4 | Garingal Orienteers | 76:40 |
20 | Jingni Liao | Div 4 | Knox Grammar School | 71:20 |
1 | John Bulman | Div 4 | Garingal Orienteers | 40:47 |
11 | Julian Ledger | Div 4 | Bennelong Northside Orienteers | 59:15 |
14 | Karen Langan | Div 4 | Western and Hills Orienteers | 61:38 |
-- | Kieran Joseph | Div 4 | Garingal Orienteers | MP |
-- | Maria Stankova | Div 4 | Western and Hills Orienteers | MP |
13 | Melanie Christie | Div 4 | Uringa Orienteers | 61:23 |
15 | Ori Gudes | Div 4 | Uringa Orienteers | 62:08 |
18 | Paul Sweeney | Div 4 | Western and Hills Orienteers | 65:45 |
17 | Peter Thomason | Div 4 | Bennelong Northside Orienteers | 63:42 |
12 | Sharon Lambert | Div 4 | Bennelong Northside Orienteers | 60:25 |
16 | Simon Shen | Div 4 | Knox Grammar School | 63:32 |
21 | Sue Froude | Div 4 | Illawarra Kareelah Orienteers | 74:03 |
25 | michael smith | Div 4 | | 116:16 |
Name | | Class | Time |
-- | Becki Stein | Div 5 | Garingal Orienteers | DNF |
18 | Alexander Morris | Div 5 | Bennelong Northside Orienteers | 65:59 |
4 | Alice Martin | Div 5 | Central Coast Orienteers | 40:15 |
7 | Anthony Saunders | Div 5 | Western and Hills Orienteers | 47:03 |
21 | Barbara Dawson | Div 5 | Garingal Orienteers | 70:33 |
25 | Constance Valais | Div 5 | Western and Hills Orienteers | 83:53 |
5 | Dan Redfern | Div 5 | Garingal Orienteers | 41:47 |
22 | Dave Lotty | Div 5 | Uringa Orienteers | 73:26 |
23 | Dennis Sparling | Div 5 | Garingal Orienteers | 76:54 |
6 | Gordon Wilson | Div 5 | Bennelong Northside Orienteers | 42:00 |
3 | Heather Hozack | Div 5 | Garingal Orienteers | 39:43 |
19 | Heidi Milliss | Div 5 | Bennelong Northside Orienteers | 66:09 |
27 | Ian Blayden | Div 5 | Garingal Orienteers | 104:35 |
20 | Janet Morris | Div 5 | Western and Hills Orienteers | 69:38 |
13 | Jim Forbes | Div 5 | Garingal Orienteers | 58:40 |
1 | John Fitzsimmons | Div 5 | Southern Highlands Orienteers | 35:02 |
24 | Linda Mandin | Div 5 | Bennelong Northside Orienteers | 80:06 |
9 | Maggie Mackay | Div 5 | Uringa Orienteers | 54:40 |
16 | Margaret Duguid | Div 5 | Illawarra Kareelah Orienteers | 61:49 |
17 | Matilda Saunders | Div 5 | Western and Hills Orienteers | 62:43 |
10 | Robert Newman | Div 5 | Garingal Orienteers | 57:00 |
15 | Ron Junghans | Div 5 | Garingal Orienteers | 61:24 |
-- | Ross Duker | Div 5 | Garingal Orienteers | MP |
8 | Saffron Sweeney | Div 5 | Western and Hills Orienteers | 52:35 |
2 | Samuel Tsang | Div 5 | Bennelong Northside Orienteers | 37:43 |
14 | Sandra Stewart | Div 5 | Southern Highlands Orienteers | 59:57 |
26 | Stephen Holloway | Div 5 | Illawarra Kareelah Orienteers | 97:28 |
11 | Ted Mulherin | Div 5 | Western and Hills Orienteers | 58:07 |
12 | Vicki Wilmott | Div 5 | Illawarra Kareelah Orienteers | 58:14 |