HFS 2018 #2 - Beyond Rocklea

csv | OE style csv | for excel | for printing | for Eventor Results

Next event - 20 May, Mittagong

Provisional Results at Monday 21 May 11:57AM
M Very Easy
NameClassTime
1Connor Dent RRA0:10:40
2Hayden Dent RRA0:12:43
3Max Povah & Daddy BN0:39:36
W Very Easy
NameClassTime
1Ailie Carroll SH0:18:09
M Easy
NameClassTime
1Nat Carroll SH0:16:14
2Elye Dent RRA0:17:43
3Rory Shedden SH0:25:41
4Palmer Family 0:27:19
5Evan Shedden SH0:27:20
6Ellis Squires 0:29:59
7Scobie Family IK0:46:12
8Don & Carole Rankin 0:51:45
9Zara, Asher, Derek Tweed 0:53:28
10Catherine Pervanoglu & Family 1:02:57
W Easy
NameClassTime
1Elizabeth Lewis SH0:28:01
2Nikki Tamlyn, Liz Horne 0:40:05
3Laura Hill 0:44:26
4Michele Jackson 0:44:30
M Moderate
NameClassTime
1Andrew Mevisren 1:01:49
2Kylee and Christopher Mexsom 1:19:35
3Darren & Tahlia Mexsom 1:30:47
4Nathan Arden IK1:52:48
W Moderate
NameClassTime
1Lyn Malmgron SH1:17:30
2Dianne & Sally Hill 1:35:18
3Maureen Ogilvie UR2:03:45
4Vicky Robert GO2:08:57
--Zee Weed MP
--Luca Squires SHMP
M S Hard
NameClassTime
1Ian 'absolute bandit' Meyer SH0:30:11
2Graeme McLeod BF0:53:35
3David Squires 0:53:37
4Dick Ogilvie UR0:55:02
5Michael Halmy BN0:57:56
6Robert Spry SH1:02:57
7Titus Murray SH1:03:29
8John Hodsdon SH1:06:29
9Peter Meyer SH1:29:15
10Dave Lotty UR1:30:17
11Michael & MarikaThomson 1:51:41
W S Hard
NameClassTime
1Rachael Povah BN1:23:24
2Melanie Christie UR1:23:40
3Anna Falk 2:08:37
4Natalie McMullen 2:08:57
M L Hard
NameClassTime
1Douglas Jay SH0:55:41
2Rodney Parkin BN1:11:30
3Gordon Wilson BN1:14:12
4Darren Slattery BN1:17:44
5Jim Mackay UR1:25:39
6Stephan Wagner SH1:27:29
7Peter Thomason BN1:32:59
8Bob Morgan BN1:33:30
9Steve Dunlop WH1:34:48
10Eric Wainwright RRA1:45:14
11Michael Roylance BF1:51:26
12Sean, Mariana & Liam 3:00:41
--Johnny Petersen GOMP
W L Hard
NameClassTime
1Kirrilee Russell 1:17:12
2Maureen Fitzpatrick WH2:33:21
--Tova Gallagher MP
--Sue Attreed MP
--Kathie Dent MP
M XL Hard
NameClassTime
1Martin Dent RRA0:48:09
2Andrew Slattery RRA1:06:14
3Angus Shedden SH1:10:13
4Sam Hill 1:21:08
5Michael Warlters UR1:30:16
6Robert Bradley WH1:48:39
7John Le Carpentier SH2:04:43
8Robert Prentice NC2:19:08
--Drew Pullen MP
--Peter Annetts GOMP
W XL Hard
NameClassTime
1Ruth Shedden SH1:39:45
--Rebecca Boyd SHMP

Results provided by Big Foot Orienteers