HFS 2018 #1 - Piggery

csv | OE style csv | for excel | for printing | for Eventor Results

Next Event - 29 April, Belanglo

Provisional Results at Monday 21 May 11:53AM
M Very Easy
NameClassTime
1Euan Shedden SH0:24:32
W Very Easy
NameClassTime
1Elizabeth Lewis SH0:22:42
2Sarah Cummins SH0:22:45
3Tanisha Lo 0:24:56
4Alexe Leilah Leah 0:41:06
M Easy
NameClassTime
1Rory Shedden SH0:27:16
2Scott Clare Debbie Kimber 0:30:31
3Jared Jordan Isaac 0:49:45
4Colin Magner 0:52:15
5Don and Carole Rankin 0:59:11
6Family Sancou 1:13:39
7Family Wilson 1:14:07
W Easy
NameClassTime
1Nat and Charlene 0:46:34
2Linda Mandin 0:54:50
3Rebecca Woods 0:55:23
4Linda Salway 0:55:24
5Leilah Leah Alexe 1:02:05
--Michele Michel MP
--Jacquelyn Compton MP
--Barbara Winterbourne MP
M Moderate
NameClassTime
1Andrew Vesey-Wells WH1:07:17
2Michael Hanratty GO1:15:52
3Dmitry Stukov WH1:19:04
4Nathan Ardren IK1:26:32
W Moderate
NameClassTime
1Rochelle Cox GO0:59:44
2Georgia Jimenez 1:00:28
3Erica Lejins 1:07:07
4Nicole Flegg 1:15:37
5Debbie Dickson 1:17:21
6Kristie Carroll SH1:17:40
7Saffron Sweeney WH1:19:46
8Joanne Vartanian 1:20:44
9Michelle De Vries 1:20:45
10Chu Wai Liew 1:28:12
11Emily Clayton 2:00:15
12Kelli Jackson 2:39:48
13Penelope Field UR2:47:19
--Katie Robinson MP
M S Hard
NameClassTime
1Ben Cummins SH0:53:36
2Garry Stewart SH0:56:21
3Colin Currie GO1:02:09
4Robert Spry SH1:08:40
5John Hodsdon SH1:09:49
6Barry Pearce WH2:16:26
W S Hard
NameClassTime
1Melissa Robertson 0:54:25
2Elaine Bennett NC1:02:09
3Airdrie Long GO1:02:33
4Belinda Kinneally WH1:02:47
5Clare Williams NC1:05:26
6Jane McKenna UR1:06:02
7Carolyn Davies GO1:06:22
8Nerise McQuillan WH1:06:51
9Joanna Hill GO1:07:26
10Maria Orr NC1:08:35
11Sandra Stewart SH1:12:47
12Val Hodsdon SH1:17:07
13Gayle Shepherd UR1:24:14
14Margaret Wilmott UR1:25:37
15Maureen Fitzpatrick WH1:33:50
16Lyn Malmgron SH1:43:43
17Barbara Junghans GO1:44:04
--Niamh Cassar WHMP
--Hilary Wood CCMP
M L Hard
NameClassTime
1Angus Shedden SH0:47:23
2Duncan Currie GO0:49:54
3John Shelton Agar AO0:58:07
4Simon Louis IK0:58:53
5Tate Needham RR0:59:58
6John Le Carpentier SH1:14:39
7Gordon Wilson BN1:18:02
8Stephan Wagner SH1:19:05
9John Brayan GO1:20:16
10Peter Annetts GO1:20:23
11James Heyes PO1:23:16
12Robert Bradley WH1:24:56
13Johnny Petersen GO1:36:05
--Jim Mackay URMP
W L Hard
NameClassTime
1Ruth Shedden SH1:16:25
2Carolyn Haupt GO1:19:42
3Melissa Annetts GO1:22:23

Results provided by Big Foot Orienteers