O'Shea 2018 - Relay (with teams)

csv | OE style csv | for excel | for printing | for Eventor Results

Rumbalara

Provisional Results at Saturday 10 March 5:34PM
15:09:53
NameClassTime
109Aniko Fozo-Kertesz14:30:0001
15:10:41
NameClassTime
109James McQuillan14:30:0001
15:46:04
NameClassTime
109Mark Schaefer15:04:3401
15:46:08
NameClassTime
109Istvan Kertesz15:03:5301
15:12:47
NameClassTime
109Clyde McGhee14:30:0001
15:12:55
NameClassTime
109Jason Rutkowski14:30:0001
15:19:13
NameClassTime
109Ian McKenzie14:30:0001
--:--:--
NameClassTime
109Jannie Nel15:47:0601
15:43:10
NameClassTime
111Peter Fozo15:09:5502
15:03:50
NameClassTime
111Nikolett Halmai14:30:0002
15:04:31
NameClassTime
111Ken Schaefer14:30:0002
15:57:43
NameClassTime
111David McGhee15:12:5302
16:02:03
NameClassTime
111Nerise McQuillan15:10:4602
16:15:07
NameClassTime
111Henry Rutkowski15:13:0102
15:47:06
NameClassTime
111Louis Nel14:30:0002
15:22:39
NameClassTime
111Stephen Craig15:01:1602
15:11:46
NameClassTime
111Hugh Salter14:40:0002
15:11:58
NameClassTime
111John Bulman14:40:0002
15:12:02
NameClassTime
111Malcolm Roberts14:40:0002
15:12:20
NameClassTime
111Martin Spink14:40:0002
15:18:39
NameClassTime
111Samuel Tsang14:40:0002
15:40:05
NameClassTime
111Geoff Peel14:58:1302
15:48:22
NameClassTime
111Margaret Peel15:01:4302
15:49:57
NameClassTime
111Maria Orr15:01:1102
15:34:28
NameClassTime
111Ivan Kent14:40:0002
15:40:58
NameClassTime
111Tim Cox14:40:0002
15:41:00
NameClassTime
111Ian Miller14:40:0002
16:00:04
NameClassTime
111Lynda Hewson14:45:1502
15:28:24
NameClassTime
Carolyn Matthews15:12:0603
14:58:09
NameClassTime
Rudi Landsiedel14:40:0003
15:39:43
NameClassTime
David Bowerman15:18:4703
15:01:06
NameClassTime
Peter Orr14:40:0003
15:01:11
NameClassTime
Rebecca Craig14:40:0003
15:01:40
NameClassTime
Robyn Pallas14:40:0003
15:39:04
NameClassTime
Bryony Kent15:11:5003
15:43:03
NameClassTime
Elizabeth Bulman15:12:0303
16:07:34
NameClassTime
Heather Kent15:34:3303
16:07:38
NameClassTime
Bryony Cox15:34:2103

Results provided by Big Foot Orienteers